Results
Winners; 

             Class 1 Catherine Dunne(8) 20pts.

              Class 2 Mary O'Neill(26)  23pts.

              Class 3 Frances McHugh(32) 21pts.

  9 hole winner Kay Nolan.
Winner;  Denise Campbell(22) 22pts.

   Runner-up; Catherine Dunne(9) 21pts.
Sunday 17/02/19

Class 1
         Ben Kavanagh  10/7 31 Pts
Class 2
         Roger Keller 16/11  26 Pts
Class 3
         Paul Quinn  17/11 30 Pts -2 ==28 Pts
Class 4
         Jim Cully 25/17 30 Pts -2 == 28 Pts
Saturday 16/02/19

Winner
         Ed O'Connell  17/11 29 Pts O.C.B.
Second
         John Hicks   24/16 29 pts
Class 1
         Greg Coleman 12/8 28 Pts - 2 =26 Pts
Class 2
         Brian Jacob 16/11 28 Pts
Class 3
         Paul Fagan  19/13 27 Pts
Class 4
         Vincent Kenny26/17 24 Pts
Wednesday (13/02/2019)
Class 1:
           Harry Bates (12/8) 27pts:
Class 2:
           Tom Henry (17/11) 30pts:
Class 3:
           Barney Kavanagh (22/15) 29pts:
Winners;
              Class 1 Catherine Dunne(11) 23pts.

               Class 2 Alice Galloway(21) 24pts.

               Class 3 Roisin Ryan(37) 19pts.

  
     9hole winner Nuala Kavanagh.
Winner;      Catherine Dunne(13) 24pts.

Runner-      Jo Clarke(15) 22pts.

 3rd            Christina Egan(23) 22pts.
Sunday 10/02/19

Class 1
         Derek Ellis  8/5 25 Pts
Class 2
         David Lacey 16/11 23 Pts
Class 3
         Ger McGrane 20/13 26 Pts
Class 4
         John Gately 23/15 24 Pts O.C.B.
Wednesday 06/02/19 

Class 1
         Pat Lynch  9/6 28 Pts
Class 2
         Pat Flanagan  18/12 27 Pts
Class 3
         Ronnie Byrne 20/13 28 Pts
Saturday 09/02/19

Winner 
         Noel Larkin 18/12 27 Pts O.C.B.
Class 1
         Niall Tallon 8/5  27 PTs
Class 2
         President 13/9 27 Pts
Class 3
         Tom Henry 17/11 27 Pts
Class 4
         Walter Norris 22/15 27 Pts
Winners;

            Class 1 Anne McNamara(19) 21pts.

           Class 2  Alice Galloway(23) 20pts.

           Class 3  Mary Cleary(36) 17pts.

  Winner; Dympna Wilson(13) 20pts.
     
              (  on countback)
Gents Sunday 27/01/19

Class 1 
         Darren Parsons  12/8  25 Pts
Class 2
         Eldon Hilliard  16/11  25 Pts 
Class 3
         Frank Courtney  17/11 24 Pts
Class 4
         Barney Kavanagh  22/15 23Pts
Gents Sat 26/01/19

Class 1
         Pat Lynch 9/6 29 Pts
Class 2
         Dermot Clancy  13/9 25 Pts
Class 3
         Derry Holland 21/14 22 Pts
Class 4
         Jack Neary 24/16  21 Pts
Winner
            Bill Bollard 20/11  22Pts L/3
Second
             Gerry O'Hanlon .13/7 .22 Pts L/6
Winners;

   Class 1 Helen Goodall(16) 23pts.

   Class 2 Denise Campbell(24) 24pts.

   Class 3 Anne O'Shea(31) 21pts.
Gents Singles Sat.19/01/19

Winner
         Warren Keenan 7/5 29 Pts L/9
Class 1
         Barry O'Meara 4/3 29 Pts 
Class 2
         Stephen Coughlan 14/9 29 Pts -2 Pts 27 Pts L9
Class 3
         Bernard Cuffe 18/12 28 Pts
Class4
        Jim Cully 25/17 29 Pts
Class 1
         Sean McElwaine 11/7 26 Pts L/6
Class 2
         John Ryan  15/10 27 Pts L/9
Class 3
         Harry McSweeney 21/14 28 Pts
Winners.

            Class 1. Jo Clarke(17) 22pts.
                    (on countback).

             Class 2. Christina Egan(25) 24pts.

             Class 3. Anne O'Shea(31) 21pts.

   9 hole winner Ursula Merriman.







Gents Singles Sunday 13/01/19

Winner
         Liam French  11/7  26 Pts

Second
          Aiden Flood  10/7  24 Pts

Third 
      Marius Martinas  9/6 23 Pts L/9
logo