Results
Saturday 14/03/2020

Winner
            John Phelan  13/9. 27 Pts

Class 1
             Mick Morrissey  12/8  25 Pts



Class 2
             Ken Treacy  14/9. 28 Pts -2 = 26 Pts
Class 3
            Paul Fagan  19/13. 26 pts  C.B.
Class 4
             Jim Cully 24/16. 26 Pts

 
Domestic cuts still in operation until end of March 2020

Class 1  Geraldine Mullaney (13) 23 points

Class 2  Mary O'Neill (27) 19 points ocb

Class 3  Mary Cleary (37) 22 points

Class 4  Deborah Sakac (40) 10 points

Winner     Catherine Dunne (13)  23pts
  
2nd          Denise Campbell  (22)  22pts
  
3rd           Anne Mc Namara (20)  21pts o.c.b.
Sunday 08/03/2020

Class 1
         Niall Tallon  8/5  26 Pts
Class 2 
         Paul Fox  !3/9  26 Pts -2 = 24 Pts
Class 3
         Noel O'Halloran 21/14  27 Pts
Class 4
         Derek Gately 23/15  27 Pts
Saturday 07/03/20

Winners
           Derek Ellis  8/5
           Ben Kavanagh 10/7
           Darren Parsons 12/8
           Davy Fitzsimons 16/11
                 64 Pts

Second
          John G O'Sullivan 4/3
          Stephen Coughlan 12/8
          Rory O'Sullivan  13/9 
          Dermot Clancy  13/9
                  63 Pts
Ladies/Mixed Team

Winners
           Geraldine Mullaney 13/9
           Shay Feehan  11/7
           Mary Winters 25/17
           Francis McHugh 11/7
                  57 Pts
Wednesday 04/03/20

Class 1
            Ben Kavanagh 10/7. 28 Pts
Class 2
             Tom Henry. 17/11. 26 Pts
Class 3
            Paschal Heary. 18/12.  28 pts

Class 1

Winner Colette Mc Donnell (19)  24pts

Class 2

Winner  Cait Jacob  (28)           20pts

Class 3

Winner  Frances Mc Hugh  (33)  19pts

Class 4 

Winner  Mary Mc Govern  (40)    12pts o.c.b.
Saturday 29/02/20

Winner
         Bernard Cuffe 18/12  28 Pts C.B.
Second
          Hugh Flanagan  12/8 28 Pts
Third
          Paddy Maguire  19/13  27 Pts


Class 1

Winner     Colette Mc Donnell  (19)   24pts


Class 2

Winner     Christina Egan     (24)      20pts


Class 3

Winner     Mary Cleary        (37)       19pts


Class 4 

Winner     Carol Boylan       (40)       9pts


Winner  Dympna Wilson (14)  26pts



Winner   Colette Mc Donnell  (19)    13pts o.c.b.
Sunday 23/02/20

Class 1
         Liam French 12/8 30 Pts
Class 2
         Dave Fitzsimons 16/11 26 Pts
Class 3
         Patrick Flanagan 19/13 27 Pts -2 = 25 Pts C.B.
Class 4
         Ciaran Foley 22/15 29 Pts -2 = 27 Pts
Saturday 22/02/20

Class 1
         Sean McElwaine 10/7 26 Pts
Class 2
         Dermot Clancy 13/9 27 Pts
Class 3
         Brendan Foy 20/13 25 Pts
Class 4
         Jim Somers 24/16 22 Pts

Class 1      Catherine Dunne (13)     25 Pts OCB

Class 2      Anne O'Shea      (30)      20 Pts

Class 3      Mary Mulroy      (38)       21 Pts

Class 4      Deborah Sakac  (40)         9 Pts
Saturday 08/02/20

Class 1
            Barry O'Meara 5/3.  26 Pts
Class 2
            Dave English 13/9. 24Pts
Class 3
             Eldon Hilliard. 17/12 27 Pts
Class 4
            John Hicks 22/15. 25 Pts
Non Counting
Winner

Eamonn O'Malley 23/15  28 Pts
Wednesday 05/02/20

Class 1
         Hugh Flanagan 12/8  27 Pts
Class 2
         John Ryan  15/10 28 Pts
Class 3
         Harry MacSweeney  19/13  31 Pts

Winner         Anne O'Shea      (30)  21 pts ocb

Runner-Up    Betty Mc Cabe    (23)  21 pts ocb
Sunday 02/02/20

Class 1
         Stephen Coughlan  12/8  28 Pts
Class 2
         John Long  14/9  23 Pts O.C.B.
Class 3
         Patrick Flanagan  19 /13  27 Pts
 Class 4
          Paudge Byrne  29/19  21 Pts
Saturday 01/02/20

Winner
         John Ryan  15/10  29 Pts
Class 1
         Mick Davy  11/7  25 Pts
Class 2
         Anthony Garrigan  16/11 28 Pts -2 =26 Pts O.C.B.
Class 3
         Colin McInerney  17/11 25 Pts
Class 4
         Jack Neary  24/16  22 Pts
logo